masáže pardubice

rehabilitace pardubice

Masáže a rehabilitace Jana Štrochová

Adresa: Labská 15, Pardubice, 530 02 Areál tenisových kurtů LTC

Hledáte kvalitní masáže a rehabilitace v oblasti Pardubice??

Pak právě tyto stránky jsou určeny přesně pro Vás

K čemu jsou masáže?

Pokud Vás trápí bolesti zad, svalů, končetin, hlavy, nebo se potřebujete jen celkově uvolnit od každodenního stresu, námaze, či vypětí, pak Vám jako odborník ráda pomohu vyřešit Váš problém. Na masáže můžete přijít nejen máte-li nějaký problém, ale i si odpočinout, nebo jen relaxovat. Každodenní stereotyp může kolikrát na člověka působit únavně, nebo nechutí. Při různém použití masážních technik, nebo terapií se dokáží tyto stavy potlačit a celkově se od nich uvolnit. Tak jako chodí lidé do bazénu, sauny a dalších relaxačních středisek, tak i masáže mohou být tou správnou volbou právě pro Vás a Vaše tělo.

O mě

Másážemi a fyzioterapií se zabývám již dlouhou řadu let. Nejprve jsem začínala jako rehabilitační sestra v Lázních Poděbrady, poté v Lázních Bohdaneč, v rehabilitačním středisku Titan v Pardubicích a nyní jsem se osamostatnila a mám svůj masérský salón na tenisových kurtech LTC Pardubice pod zámkem.

Každoročně se zůčastňuji několika masárských kurzů a tak se má nabídka terapií neustále navyšuje. Ostatně na jednotlivé masáže, které nabízim se můžete podívat v sekci "masáže".

Pro koho jsou masáže a rehabilitace určeny?

Na masáže může přijít každý člověk, věkovým hranicím se zde nekladou žádné meze. Starší lidé většinou využívají masáž nohou, rukou a svalů, protože jejich svaly většinou bývají ztuhlé a špatně ovladatelné. Různými typy masáží se tyto svaly protáhnou a uvolní, člověk tak cití větší lehkost při každodenních pohybech.

Lidé v nejlepších letech si chodí na masáže většinou odpočinou z práce a preferují spíše relaxační masáže. Ovšem i tito lidé mohou mít ztuhlé svalstvo, či zablokované záda, krční svaly atd. Při absolování obvykle jedné (někdy až 2-3) masáží dojde k uvolnění zablokovaného svalu a Vy se tak můžete vrátit ke každodenním činostem. Zablokované svaly bolí i týden a masážemi se mohou tyto problémy odstranit ihned.

Na masáže mohou i děti a obzvláště děti s poruchami při vývoji, jako je skolióza či jiné vady. V posledních letech jsem se zabývala právě těmito terapiemi a absolvovala jsem řadu odborných kurzů tohoto typu. Na certifikáty za absolvované kurzy a informace o jednotlivých metodách se můžete podívat v sekci "mé certifikáty". Léčení skolióz podle fyzioterapeutických metod je podle průzkumu velmi dobrý způsob a kolikrát se tak může předejít pro dítě nechtěným korzetům.

Masáže i pro sportovce

Protože se můj salón nachází na tenisových kurtech LTC Pardubice, využívají mé služby hodně i sportovci a to nejen v prevecni, ale i při různých sportovních turnajích jako je Pardubická Juniorka td. Před sportovním výkonem Vám pomohu rozcvičit a protáhnout svaly. Obvykle na turnajích jsou po sportovci požadovány velké výkony a tak se může nějaký sval natáhnout a zablokovat a to kolikrát důvod k přerušení výkonu, pravidelným cvičením můžete tyto problémy minimalizovat. Více informací o sportovních masáží najdete v sekci "sportovní masáže".

Vyberte a zakupte si masáž on-line

Vyzkoušet objednání masáže (dárkového poukazu) on-line. Vy si jen vyberete masáže a vyplníte kontaktní údaje. Platba je možno provést pouze převodem na účet. Po přijetí platby Vám zašleme konečnou fakturu a vyplněný poukaz. Tato metoda nakupování přez internet je v dnešní době velice rozšířená a oblíbená. Během 3 dnů po obejdnání a zaplacení můžete mít už poukaz v ruce, potěšíte tak tím sebe, nebo své blízké pokud jim věnujete dárkový poukaz na masáž.

Zaujaly Vás tyto informace?

Pokud Vás zaujaly některé z těchto informací a měly by jste nějáký dotaz můžete mi buď zavolat, napsat e-mail, nebo nechat vzkaz v "on-line dotazníku" a já se Vám budu snažit co nejdřív odpovědět.

Pokud by jste měli zájem o masáž, vyšetření či nějakou terapii můžete se objednat telefonicky na čísle: +420 737 267 786 a domluvíme se na termínu. Má pracovní doba neni omezená, po domluvě je možno i mimo uvedenou pracovní dobu (víkendy, svátky).

Těším se na Vaši návštěvu

Jana Štrochová

Jana Štrochová | tel: +420 737 267 876 | e-mail: info@rehabilitacestrochova.cz | Provozní doba: dle telefonické domluvy, jinak (Po, St 13 - 17 Út, Čt 9 - 12)