masáže pardubice

rehabilitace pardubice

Masáže a rehabilitace Jana Štrochová

Adresa: Labská 15, Pardubice, 530 02 Areál tenisových kurtů LTC

Nevidomá fyzioterapeutka pomáhá lidem od bolesti těla i duše

22. ledna 2020

Nevidomá fyzioterapeutka Jana Štrochová z Pardubic se věnuje své profesi už 36 let.

Za tu dobu se naučila desítky různých metod, které využívá k léčbě svých klientů. V poslední době ji nejvíc zaujala metoda kraniosakrální osteopatie. Tato metoda podle ní léčí nejen fyzickou bolest, ale i psychické problémy.

zdroj: Český rozhlas Pardubice

(zdroj obsahuje i záznamu rozhovoru)

Další návštěva rádia Českého rozhlasu Pardubice - Jana Štrochová - masáže, které pomáhají

20. února 2013

Fyzioterapeutka Jana Štrochová byla dnes hostem Rozhlasové apatyky. Společně s moderátorkou Jitkou Slezákovou postupně představily některé z masáží, které Jana ovládá.

Vzdělává se totiž celý život. Masáž nejprve otestuje na sobě a pokud je spokojena, naučí se ji a nabídne svým klientům. V tomto díle pořadu se dozvíte například o kraniosakrální osteopatii nebo o metodě zvané Klapovo lezení.

zdroj: Český rozhlas Pardubice

(zdroj obsahuje i záznamu rozhovoru)

Návštěva rádia Českého rozhlasu Pardubice - Jana Štrochová, Dana Stoklasová - masáže

25. března 2011

Vůbec není na škodu čas od času zajít k šikovnému masérovi a svěřit tělo jeho péči. A my vám jednu velmi šikovnou masérku představíme. Jmenuje se Jana Štrochová a zabývá se především metodou Klapovo lezení.

To je metoda, která se využívá při léčbě skolióz. Jana má těžké zrakové postižení, přesto je naprosto soběstačná a dokáže dodávat sílu a energii svým klientům. Promluví i ředitelka pardubického Tyflocentra Dana Stoklasová a možná štěkne i další host - vodicí pes Karen.

zdroj: Český rozhlas Pardubice

(zdroj obsahuje i záznamu rozhovoru)

Nerozlučná dvojka má titul mistrů republiky

07.09.2011 13:32

Pardubice – V AFI Paláci a jeho nejbližším okolí se uskutečnilo mistrovství České republiky ve výkonu vodicích psů pro nevidomé.

Dvě pardubické mistryně republiky

„V jeden den a v jeden okamžik se mistryněmi České republiky staly dvě obyvatelky města Pardubice. Je to nerozlučná dvojice, kterou můžete potkat každý den v ulicích krajského města. Jedná se o Janu Štrochovou a její vodicí fenku Karen,“ uvedla ředitelka pardubického TyfloCentra Dana Stoklasová. Tato soutěž se uskutečnila již po osmadvacáté. Z dvaadvaceti soutěžních dvojic, které se sjely do Pardubic ze všech koutů České republiky a také ze Slovenska, byla nejlepším tandemem právě domácí dvojice.
„Vítězství v této soutěži je určitě velmi příjemným oceněním práce psa a důslednosti majitelky,“ konstatovala Dana Stoklasová. Nejdůležitější je však něco jiného. „Tím největším vítězstvím pro Janu Štrochovou je fakt, že se na Karen může v každodenním životě spolehnout,“ vysvětlila Dana Stoklasová.

Do zaměstnání, ale také za zábavou

„Majitelka může Karen důvěřovat při doprovázení na svých cestách do zaměstnání, za nákupy či za zábavou. Přejeme této dvojici hodně šťastných a bezpečných chvil a připojujeme velkou gratulaci,“ prohlásila ředitelka pardubického TyfloCentra Dana Stoklasová.

zdroj: Český rozhlas Pardubice
Jana Štrochová | tel: +420 737 267 876 | e-mail: info@rehabilitacestrochova.cz | Provozní doba: dle telefonické domluvy, jinak (Po, St 13 - 17 Út, Čt 9 - 12)